روش های پرداخت هزینه

 

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی: همه مشتریان وی کلیک می توانند برای افزایش اعتبار از درگاه های اینترنتی بانک های عضو شتاب مبلغ مورد نظر را واریز نمایند. برای این منظور شما کاربران محترم از طریق پنل کاربری خود  می بایست ابتدا وارد صفحه افزایش اعتبار شوید و مبلغ مورد نظر را وارد نمایید. سپس شما وارد سایت زرین پال (که درگاه پرداخت واسط است) خواهید گردید. پس از تایید مبلغ مربوطه به یکی از درگاههای اینترنتی مانند پارسیان، ملت و یا غیره ورود خواهید نمود. پس از وارد کردن اطلاعات کارت خود، پرداخت انجام می شود و شما از موفقیت آمیز بودن عملیات پرداخت مطلع می شوید. در صورتی که وجه از حساب شما کم شد ولی عملیات نا موفق صورت گرفت، مبلغ مورد نظر به حساب شما برگشت خواهد خورد. در هنگام پرداخت آنلاین ، اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود :

۲- حدالمقدور از روش اول برای پرداخت استفاده نمایید. در صورتی که با روش مشکلی دارید. با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا برای شما اطلاعات مربوط به روش های پرداخت دیگر ارسال گردد.

 

روش های دریافت درآمد

 

برای دریافت درآمد حاصل خود از سیستم تبلیغاتی وی کلیک، می بایست اطلاعات مربوط به شماره حساب خود را در پروفایل مربوطه وارد نمایید. سپس درخواست انتقال وجه را برای ما ارسال نمایید. «شبا» یا شماره حساب بانکی ایران، به منظور تسهیل و حذف عوارض مبادلات بین بانکی و بین المللی بانک های کشور، توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تعریف و تبیین شده است و بزودی در تمام سامانه های پرداخت بین بانکی منحصرا از این نوع حساب استفاده خواهد شد. در وی کلیک برای دریافت درآمد خود، می بایست از شماره شبا استفاده نمایید. هر شماره حساب بانکی (صرف نظر از آنکه متعلق به کدام بانک باشد)، قابل تبدیل به یک شماره حساب «شبا» خواهد بود. جهت دریافت کد شبا در هریک از بانکهای زیر کلیک کنید.

 

اقتصاد نوین  انصار  پارسیان  پاسارگاد  پست بانک

  تجارت  توسعه صادرات  توسعه تعاون   بانک دی  رفاه کارگران

بانک ملت  سامان  بانک سپه  بانک سرمایه  بانک سینا

ایران زمین  بانک شهر  بانک صادرات  صنعت ومعدن  مهرایران

قوامین  کارآفرین  کشاورزی  بانک ملی  بانک مسکن

    

 

 

تاریخ آخرین به روز رسانی : پنج شنبه، ۲۲، بهمن