فرصت های شغلی
تمام انرژی و اراده ای را که در تمام طول زندگی با خود همراه داشته اید را بیاورید تا در وی کلیک آن را برای ساختن چیزی بزرگ استفاده نمایید.وی کلیک برای تکمیل تیم خود، به دنبال افرادی پر انرژی و خلاق می‏گردد. اگر روحیه کار استارت آپی دارید، اگر از کارهای روتین خسته شده اید، اگر به دنبال ساخت آینده خوب برای خود هستید وی کلیک مقصد خوبی برای شما می باشد. وی کلیک یک گروه جوان اما با تجربه است که برای دستیابی به اهداف خود اخلاق را در دستور کار خود قرار داده است. مشتری مداری، احترام و اعتماد بخشی از رویکرد ما است. در وی کلیک با توجه به تخصص شما، می توانید زمان دلخواه خود را برای کار کردن انتخاب نمایید. قدرت یاد گیری مهمترین اصلی است که در وی کلیک برای همکاری ارزیابی می شود. ما در اینجا فرصت های شغلی که ضرورت دارند را اعلام می نماییم ولی همیشه درِ وی کلیک بر روی افراد باز هست. آیا ویژگی، توانایی، پشتکار و یا ایده خوبی برای اشتراک گذاشتن دارید؟ رزومه خود را برای ما ارسال نمایید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت!

استخدام بازاریاب دیجیتالی یا اینترنتی در وی کلیک
وی کلیک به افراد هوشمند و مطلع به امور بازاریابی در اینترنت نیازمند است. وی کلیک به افرادی که در فعالیت های زیر آشنایی کافی، علاقمند و آماده پیشبرد مقاصد وی کلیک را در بازار تبلیغات اینترنتی دارند دعوت به همکاری می نماید.

  • بازاریابی با موتورهای جستجو (Search Engine Marketing)
  • بازاریابی با شبکه های اجتماعی (Social Media Marketing)
  • بازاریابی محتوا (Content Marketing)
  • ویدیو مارکاتینگ (Video Marketing)
  • ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)
  • بازاریابی مستقیم (Direct Marketing)

انتظاراتی که از شما می رود عبارتند از:
ارسال مطالب و ارتقا وب سایت ما در وب سایت ها، فروم ها و گروه های دیگر. عمده مخاطبان ما قشر مدیران وب سایت ها (وب مستر ها) خواهند بود. به این منظور شما می بایست وب سایت هایی را که این قشر در آن بیشتر فعالیت دارند شناسایی نموده و از طریق ارسال مطالب خواندنی و ایجاد رابطه دو طرفه با کاربران سایت های دیگر آن ها را به استفاده از سرویس سایت ما ترغیب نمایید. مدیریت کردن صفحه های مربوط به وی کلیک در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، گوگل پلاس، فیسبوک و لینکدین. همچنین ارتقا آن از طریق افزایش تعداد لایک ها. بخش ایمیل مارکتینگ نیازمند توانایی در طراحی قالب ایمیل است (دانستن html و css در حد پایه کافی است). برای بازایابی مستقیم فن سخن بسیار مهم می باشد.


لطفا رزومه کاری خود را به ایمیل زیر ارسال کنید:
info@weclick.com
یا
با شماره تلفن زیر تماس بگیرید (ساعت 9 الی 17)
۰۵۱-۳۷۶۵۱۸۳۸