چگونه در تبلیغات کلیکی، کلیک بیشتری بگیریم

 

یکی از سؤالاتی که معمولا تبلیغ دهندگان می پرسند این است که چگونه کلیک بیشتری دریافت کنیم؟

وی‌کلیک با استفاده از الگوریتم های مختلف تبلیغات را به بهینه ترین شکل ممکن نمایش می‌دهد تا هزینه های تبلیغ دهندگان را پایین آورد در عین حال درآمد قابل قبولی را برای نمایش دهندگان فراهم کند.

کاری که شما به عنوان تبلیغ دهنده می‌توانید انجام دهید تا وی‌کلیک آگهی شما را بیشتر نمایش دهد و کلیک بیشتری دریافت کنید، این است که روی نرخ کلیک آگهی ها و قیمت کلیک آگهی ها کار کنید.

نرخ کلیک آگهی هایتان را بالا ببرید

نسبت تعداد کلیک های صورت گرفته روی آگهی به تعداد نمایش اگهی ضربدر 100 ، نرخ کلیک گفته می‌شود. برای مثال اگر یک آگهی 10,000 بار نمایش داده شده و 8 بار روی آن کلیک شده، نرخ کلیک آگهی 0.08% (8 صدم درصد) است.

8 / 10000 * 100 = 0.08

نرخ کلیک آگهی شما مهمترین عامل تایین کننده در انتخاب شدن آگهی شما برای نمایش به کاربران سایت ها است. با بالا بردن نرخ کلیک آگهی ها،  آگهی شما بیشتر نمایش داده می‌شود و بیشتر کلیک دریافت می‌کند و همچنین بابت هر کلیک هزینه کمتری از شما دریافت می شود.
با این روش ها نرخ کلیک را بالا ببرید:

چندین آگهی با موضوع و لحن های متنوع تعریف کنید

وقتی چندین آگهی با متن های مختلف تعریف کنید. شانس اینکه یکی از آنها نرخ کلیک خوبی پیدا کند بیشتر است. وی‌کلیک بصورت خودکار آگهی که نرخ کلیک بهتری دارد را بیشتر از بقیه نمایش می‌دهد.

عناوین جذاب و تحریک کننده انتخاب کنید

عناوینی را استفاده کنید که جذابیت بیشتری داشته باشد و کاربران رغبت بیشتری به کلیک روی آنها داشته باشند. البته دقت کنید چیزی ننویسید که واقعیت ندارد چون کاربرانی که کلیک می‌کنند برای چیزی وارد سایت شما می‌شوند که وجود ندارد و نهایتا نتیجه دلخواهتان را بدست نمی‌آورید.
در اینجا چند متن آگهی موفق در وی‌کلیک که نرخ کلیک بالایی داشتند را برای نمونه قرار دادیم:

 کانال های تلگرام کانال های تلگرام مورد نظر خود را بیابید
پنل ارسال پیامک پنل ارسال پیامک - تبلیغات خود را ارزان قیمت !!!برای همه پخش کنید
آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی نخستین آموزشگاه کاملا آنلاین زبان ! به راحتی ثبت نام کنید
هتل زیبای سی نور هتل زیبای سی نور تا 43 درصد تخفیف
خرید اینترنتی کیف و کفش تا 40% تخفیف پیشنهادهای ویژه چارلی فقط تا ساعت 12 ظهر
کلاسهای آنلاین زبان انگلیسی درکلاسهای آنلاین زبان انگلیسی ثبت نام کنید! کدتخفیف zaban724
خرید آنلاین بلیط هواپیما پرواز چارتر با ضمانت اعتبار و پشتیبانی 24 ساعته
مراقب رتبه گوگل خود باشیم! باید و نبایدهای سئو (رایگان)

بجای اینکه سایت خود را تبلیغ کنید، محصولات و خدماتتان را تبلیغ کنید

بجای استفاده از عناوینی مانند "فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی" که جذابیتی برای کاربران ندارد، سعی کنید محصولات و خدمات محبوب خود را در آگهی ها معرفی کنید

قیمت کلیک را افزایش دهید

قیمت کلیک فاکتوری بعدی در سیستم وی‌کلیک برای انتخاب آگهی برای نمایش است. با افزایش سقف قیمت کلیک در قسمت تنظیمات کمپین، نمایش و کلیک بیشتری دریافت خواهید کرد.

توجه داشته باشید بابت هر کلیک شما لزوما سقف قیمت کلیک را پرداخت نمی کنید. برای اطلاعات بیشتر از نحوه قیمت گذاری کلیک ها به صفحه قیمت گذاری تبلیغات کلیکی مراجعه فرمائید.