پرسش های متدوال

 

آیا تبلیغات متنی بهتر است یا بنری ؟

قطعا هر کدام برتری ها خاص خود را دارند. قدرت اطلاع رسانی یک تصویر بیشتر از یک متن می باشد اما استفاده کردن تصاویر(تبلیغات بنری) متعدد در کنار یک دیگر به گیجی کاربران و فراری دادن آنها منجر می شود. تبلیغات متنی به دلیل  هم خوانی بالا با مطالب سایت، اعتماد بیشتری به کاربر در جهت دنبال کردن آن ایفا می کند. امکان استخراج لغات مفهومی از آگهی های متنی و تطابق آن با مطالب موجود می تواند امر موفقی در شناسایی مشتری باشد. از نمونه های موفق آن می توان به تبلیغاتی گوگلی اشاره کرد که در آن بر اساس جستجو هایی که صورت می گیرد نتایج تبلیغاتی مشابه به خواسته کاربر نمایش داده می شود.

 

مزایای استفاده از شبکه تبلیغات وی کلیک چیست ؟

وی کلیک اولین شبکه ارائه دهنده تبلیغات متنی بر پایه هوشمند سازی در ایران است. نشان دادن آگهی به کاربرانی که به محصولات شما علاقه مند هستند کار بسیار دشواری است. برای این منظور ما از الگوریتم های هوشمند سازی بسیاری استفاده می نماییم تا در زمان کوتاه تری آگهی شما را به مشتریان واقعی نمایش دهیم. نرخ واقعی بالای کلیک در سیستم وی کلیک باعث هزینه کمتری برای تبلیغ دهنده و سود بیشتری برای نمایش دهنده خواهد شد. در ضمن عدم نیاز شما به مذاکره با شرکت های مختلف برای جذب آگهی (به عنوان نمایش دهنده)، یا مذاکره با وب سایت های مختلف برای نمایش آگهی شما ( به عنوان آگهی دهنده) از دیگر مزیت ها می باشد. تمام تلاش ما در وی کلیک افزایش نرخ کلیک به دور از کلیک های جعلی می باشد. وی کلیک از الگوریتم های فوق العاده هوشمندی برای شناسایی کلیک های جعلی بهره می برد.   

 

آیا همه کلیک هایی که بر روی تبلیغات انجام می شود پذیرفته می شوند ؟

در سیستم تبلیغات وی کلیک جهت جلوگیری از کلیک های جعلی محدودیت های زمانی در نظر گرفته شده است، برخی از این موارد عبارتند از : هر کاربر در روز توانایی مشاهده (کلیک) تنها چند آگهی را دارد. زمانی که یک نفر بر روی یک آگهی، دو یا چند بار کلیک کند تنها اولین کلیک آن فرد در سیستم به عنوان کلیک قابل پرداخت محاسبه می گردد و بقیه کلیک ها تکراری بوده و قابل پرداخت نیستند. اگر کاربری به صورت متوالی برروی آگهی های مختلف در یک سایت کلیک نماید، نیز جزء  دسته کلیک های جعلی می باشد. همچنین روش های پیچیده دیگری در جهت جلوگیری از تقلب نیز در سیستم پیش بینی شده است. جهت مشاهده آمار لحظه ای کلیک های هر سایت نیز می توانید به بخش آمار و لیست کلیک های سایت مراجعه کنید.

 

در وی‌کلیک تبلیغات داده ام اما تعداد کلیک روی تبلیغاتم کم است

به صفحه  چگونه در تبلیغات کلیکی، کلیک بیشتری بگیریم مراجعه کنید

 

درآمد هر کلیک برای نمایش دهنده های تبلیغات چقدر است ؟

در وی کلیک از مدل حراجی برای قیمت گذاری مورد استفاده می شود. در حال حاضر کف قیمت کلیک ها ۱۰۰ تومان می باشد که بر اساس تقاضا این قیمت در حراجی ها افزایش می یابد. به طور کلی آگهی هایی که درآمد بیشتری برای نمایش دهندگان دارد به نمایش در خواهد آمد. درآمد نمایش دهنده گان ۵۰٪ قیمت واقعی کلیک می باشد. برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید.

 

حداقل مبلغی که برای شارژ حساب می توانم واریز کنم چقدر است ؟

در حال حاضر حداقل مبلغ قابل تراکنش در سیستم ۱۰۰ تومان معادل یک کلیک می باشد. کاربران عزیز این امکان را دارند تا بودجه مورد نظر خود را وارد نمایند و بر اساس آن از سیستم استفاده نمایند. پیشنهاد ما این است از مبالغ کوچک تر شروع کنید و پس از آشنایی با سیستم، مبالغ بالاتری را برای تبلیغات خود استفاده نمایید.

 

چگونه می توانم از سیستم درآمد کسب کنم ؟

اگر شما صاحب یک وب سایت نسبتا پر بازدید هستید، ابتدا در کلیک وب سایت خو را ثبت نمایید. پس از تایید شدن سایت، می توانید اسکریپت وی کلیک را درون وب سایت خود قرار دهید تا به عنوان همکار ما (نمایش دهنده) در شبکه تبلیغاتی وی کلیک به نمایش آگهی ها بپردازید. بر اساس تعداد کلیک های واقعی که در سایت صورت پذیرد شما در آمد کسب می نمایید.  

 

آیا برای هر سایت خودم باید کد نمایش جداگانه بگیرم ؟

خیر، اما برای هر سایت و حتی زیردامنه های (sub-domains) متفاوت در یک سایت که می خواهید از آن درآمد کسب کنید باید ابتدا در قسمت وب سایت ها، لینک خود را اضافه کنید تا توسط مدیران شبکه بررسی و سپس به مجموعه سایت ها افزوده گردد. در غیر این صورت، استفاده از یک کد برای دیگر سایت ها و یا زیردامنه ها به نوعی ضرر محسوب می شود و کلیک های مورد نظر غیرفعال و حساب شما از کلیک مربوطه بهره نمی برد.  

 

آیا می توان تنظیم کرد که آگهی ما فقط در وبسایت ها و وبلاگ های پربازدید نمایش داده شود؟

خیر. آگهی شما در کلیه سایت های نمایش دهنده به اجرا در خواهد آمد. تمام هدف وی کلیک این است که مخاطب مناسب محتوی آگهی شما را به روش هوشمند شناسایی کند. حال امکان دارد یک کاربر آگهی شما را در یک سایت معروف ببیند یا یک سایت معمولی. مهم نشان دادن آگهی شما به فردی است که تمایل بازدید بالای آگهی شما را دارد.

 

قصد درج آگهی در شبکه را دارم. برای هر آگهی چه امکاناتی درنظر گرفته شده است ؟

آگهی شما طبق الگوریتم های هوشمند ما تفسیر خواهد شد. بر اساس موضوع و محتوی آگهی شما، وی کلیک بصورت هدفمند آن را در سایت های مرتبط با موضوع و فعالیت نمایش خواهد داد. در شبکه تبلیغات وی کلیکی آسوده خاطر خواهید بود که کلیک های تکراری و تقلبی برای آگهی شما محاسبه نمی شود و شما به مشتریان واقعی دست می یابید. گزارش آماری شفاف و دقیقی از تعداد کلیک های انجام شده، مشخصات آگهی های کلیک شده و لیست جزئیات کلیک ها به تفکیک هر آگهی به شما ارائه می شود.