نمایش دهندگان/ناشران تبلیغات


برای شما پیشنهاداتی جهت کسب درآمد از سایتتان داریم

وی کلیک یک شبکه تبلیغاتی مبتنی بر محتوا است که به کمک الگوریتم های هوشمند، صفحه را پردازش می کند و تبلیغات مرتبط با محتوای صفحه، نمایش می دهد. تا هم تبلیغات برای کاربران سایت آزاردهنده نباشد و هم نرخ کلیک روی تبلیغات افزایش یابد.از هر کلیک 75% مبلغ آن به نمایش دهنده تعلق میگیرد

قیمت هر کلیک بر اساس سیستم حراجی در لحظه نمایش آگهی صورت می گیرد. تبلیغ دهندگان برای بدست آوردن جایگاه سایت شما، باید با هم رقابت کنند. کسی که قیمت بیشتری بابت هر کلیک بپردازد شانس بیشتری برای نمایش آگهی اش دارد.

حداقل قیمت برای هر کلیک از 100 تومان به بالا می باشد پس حداقل برای هر کلیک 75 تومان به نمایش دهنده تعلق می گیرد و اما برای بالاترین قیمت هیچ محدودیتی وجود ندارد.

کسب درآمد از شبکه تبلیغاتی وی کلیک

بسیاری از نمایش دهندگان آگهی ها در سیستم وی کلیک توانستند با رعایت اصول استاندارد، درآمد خوبی از طریق نمایش آگهی های شبکه وی کلیک کسب کنند بطوریکه در کمتر از یک روز بعد از نمایش اولین آگهی به سقف قابل برداشت رسیده
اطلاعات بیشتر در مورد افزایش درآمد از نمایش تبلیغات اینترنتی

اندازه های متنوع آگهی ها برای نمایش در هر قسمتی از سایت

اندازه های تبلیغات در وی کلیک


تبلیغات را همرنگ سایت خود کنید!

تبلیغات وی کلیک قابلیت تنظیم رنگ بندی مطابق با سایت شما را دارند. با کمک این امکان، تبلیغات، ظاهر سایت شما را زشت و بهم ریخته نمی کند. و شانس کلیک روی تبلیغات نیز بیشتر است.

برای مشاهده امکانات فوق به صفحه دریافت اسکریپت مراجعه کنید

امکان تنظیم رنگ بندی آگهی ها مطابق با رنگ های سایت

برای مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر، کلیک کنید.


انجام تسویه حساب ها در کمتر از 2 روز کاری

حداقل مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان می باشد و هیج محدودیتی برای تکرار دفعات درخواست وجه وجود نداردو یا برای دریافت مشاوره یا سؤال با ما تماس بگیرید.

05137651438
support@weclick.ir

اگر شما تبلیغ دهنده هستید، صفحه تبلیغ دهندگان را مشاهده کنید