ایلیا استیل

استیل البرز

اخوان

سینک توکار

آشپزخانه قلب هر خانه ای می باشد که دیزاین داخلی آن یک عامل مهم در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان می باشد، و در میان لوازم آشپزخانه سینک ظرفشویی تاثیر بسیار بالایی بر زیبایی و جلوه آشپزخانه دارد.

به طورکلی سینک های ظرفشویی به سه دسته سینک توکار، سینک روکار و زیر صفحه ای تقسیم می شوند که د این سه دسته سینک های توکار  دارای جلوه ای زیباتر و از همه مهم تر تنوع کالایی بیشتری نسبت به دیگر دسته ها دارند.

سینک توکار چیست؟

همان طوری که از نامش پیداست سینک ظرفشویی توکار، درون کابینت ها نصب می شود و دراصل طریقه ی نصب آنها کاملا توکار می باشد، به این روش که کابینتی که قرار است سینک ظرفشویی در داخل آن نصب شود با استفاده از الگوهای مناسب، در ابعاد متناسب با سینک بریده می شود تا سینک ظرفشویی توکار به خوبی در داخل کابینت قرار گیرد.

اصلی ترین ویژگی که سینک توکار را از دیگر سینک ها متفاوت می کند در درجه اول زیبایی منحصر و طراحی ظریف آن هاست و مورد دیگر بالا بودن تنوع مدلی سینک های ظرفشویی توکار نسبت به دیگر انواع آن است. پس در صورتی که مدرن بودن و زیبایی سینک و آشپزخانه برایتان اولویت دارد خرید سینک ظرفشویی توکار یک انتخاب عالی برایتان می باشد و می توانید قرار دادن این محصول منحصر جذابی و درخشندگی را به خانه ببرید و فضای آشپزخانه را مدرن و زیبا کنید.

جنس سینک توکار

سینک های توکار از جنس بدنه مختلفی تولید شده اند و پرطرفدارن ترین آنها جنس استیل، شیشه ای، گرانتیی می باشد که در میان این سه مدل سینک توکار استیل پرفروش تر می باشد. البته تمامی مدل های توکار از کیفیت بدنه خوبی برخوردار هستند و کاملا مقاوم در برابر خط و خش می باشد.

مزایای سینک ظرفشویی توکار
  • طراحی خاض با ظرافت منحصر
  • دارای مدل های متنوع و زیبا در بازار
  • دارای انواع سایزهای مختلف در مدل های متفاوت سازگار با تمام آشپزخانه ها
  • امکان نصب بر روی هر مدل کابینت از جمله کورینی ، MDF و…
  • سینک توکار دارای لوازم جانبی متنوع و کاربردی می باشد.
معایب سینک توکار :
  • سینک های توکار باید به صورت درست و اصولی آب بندی شوند در غیر این صورت ممکن است به خاطر توکار بودن آنها کابینت های طرفین دچار آب خوردگی و آسیب های ناشی از آب شوند، البته اصلا جای نگرانی نیست چراکه تمامیه سینک های ظرفشویی توکار توسط تولیدکنندگان آب بندی اصولی شده اند.
  • امکان تغیر جا و یا تعویض سینک توکار به دلیل طریقه ی نصب آن کاری نسبتا سخت و تخصصی می باشد که برای جابجایی آن نیاز است فردی متخصص انجام دهد که این موضوع هم مشکل خاصی نبوده زیرا اکثرا در خانه ها کمتر لازم به تغیر جای سینک می شود.

سینک ظرفشویی توکار

تاکنون به طور کامل سینک های توکار را شرح دادیم تا شما عزیزان بتوانید به راحتی در میان این همه تنوع در سینک ها بهترین گزینه را انتخاب کنید همچنین جهت خرید انواع محصولات آشپزخانه می توانید از سایت وی کلیک اقدام کنید. تا بهترین گزینه را در مناسب ترین قیمت انتخاب کنید.

در خرید سینک ظرفشویی توکار حق انتخاب لگن چپ یا لگن راست را دارید که این انتخاب در هر کدام از محصولات ارائه شده توسط سایت وی کلیک امکان پذیر می باشد.

مورد آخر در زمینه سینک های توکار روش آب بندی آنها می باشد که اکثرا توسط نوار PU آب بندی شده اند که مانع از نفو آب به طرفین و کابینت های زیرین می شود، وجود این نوار آب بندی در زیر سینک توکار به خوبی از کابینت های در برابر آب محافظت می کند که این امکان را می دهد تا با خیالی راحت در فضایی مدرن و زیبا مشغول شست و شو باشید و اصلا نگران آب خوردگی کابینت های آشپزخانه نباشید.